EIC wprowadza na polski rynek marki GrandHigh i M-Audio

Spółka EIC (Electronic International Commerce) wprowadziła na polski rynek markę kolumn głośnikowych GrandHigh. Są to kolumny, które wyglądem przypominają produkty...

Spółka EIC (Electronic International Commerce) wprowadziła na polski rynek markę kolumn głośnikowych GrandHigh. Są to kolumny, które wyglądem przypominają produkty z wysokiej półki cenowej, ale z racji ich niewysokiej ceny (parę można kupić za 2 tys. zł) może je nabyć konsument o średniej wysokości zarobkach. "Prowadzimy także rozmowy dotyczące sprzedaży przez nas wzmacniaczy GrandHigh" - mówi Michał Czarnota, szef działu marketingu EIC. W kwietniu br. kolumny tej marki będą promowane w magazynach "Kino Domowe" i "AGD RTV Infoserwis" oraz na witrynie maxaudio.pl. Kampania reklamowa będzie w maju br. poszerzona o pisma wnętrzarskie i magazyny przeznaczone dla mężczyzn. EIC wprowadzi także do Polski markę kolumn M-Audio - są to produkty z niższej niż GrandHigh półki cenowej. Także i one będą reklamowane, ale szczegóły kampanii są w trakcie opracowywania. Przygotowaniem materiałów reklamowych i wyborem oraz zakupem mediów EIC zajmuje się we własnym zakresie. Spółka jest wyłącznym przedstawicielem na rynku polskim takich producentów jak: Onkyo, Quadral, Tannoy, Revox, MBL, Ceratec, Mirage, Kimber Kable i Straight Wire. (PU)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.