Cosmopolitan Cosmetics wprowadza kolejny produkt pod marką Naomi Campbell

Cosmopolitan Cosmetics, dystrybutor między innymi marek: Gucci, Cindy Crawford, Puma, Trussardi i Maxx, wprowadza w maju na rynek nową linię zapachową...

Cosmopolitan Cosmetics, dystrybutor między innymi marek: Gucci, Cindy Crawford, Puma, Trussardi i Maxx, wprowadza w maju na rynek nową linię zapachową - Sunset marki Naomi Campbell. W jej skład wchodzi 9 produktów - woda perfumowana, wody toaletowe, dezodoranty perfumowane, balsam do ciała, żel pod prysznic.

Jak powiedział Maciej Farski, PR manager Cosmopolitan Cosmetics: "Jest to zapach, który inspiruje do podziwiania magii zachodu słońca, nadaje mijającemu dniowi nowy wymiar zmysłowości, ciepła i blasku". Sunset promowany będzie głównie w prasie - "Twój Styl", "Olivia", "Marie Claire", "Claudia", "Glamour" i "Viva" oraz miejscach sprzedaży na materiałach POS. Strategia i kreacja powstały w Cosmopolitan Cosmetics, a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Star Media (nie podano wielkości budżetu promocyjnego). Dotychczas marka wypuściła na rynek pięć linii kosmetyków w segmencie bridge. Pod koniec maja br. firma przewiduje intensyfikację działań promocyjnych, w tym marki Puma, Trussardi oraz nowego zapachu Gary Weber. Szczegółów planowanych akcji nie podano. (MM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.