Martis rozpoczyna realizację pierwszego projektu dla firmy Lider Artur

Rusza pierwsza kampania reklamowa polskiego producenta słodyczy - Zakładów Przemysłu Cukierniczego "Lider Artur" - należącego w 100 proc. do Józefa...

Rusza pierwsza kampania reklamowa polskiego producenta słodyczy - Zakładów Przemysłu Cukierniczego "Lider Artur" - należącego w 100 proc. do Józefa Artura Dołęgowskiego. Działania reklamowe będą miały trzy miesięczne odsłony - pierwsza startuje 10 kwienia br. i obejmuje telewizję: TVP1, TVP2, TVP3, Polsat, TVN, TVN Siedem i TV4. Emitowane będą cztery spoty 10-sekundowe i jeden 30-sekundowy. Kampania reklamowa zakończy się w październiku br. Planowane są też reklamy w prasie (gazety i czasopisma), ale szczegółowy plan mediowy dotyczący tych nośników nie został jeszcze przygotowany. Działaniom w mediach towarzyszyć będzie sponsoring akcji i wydarzeń artystycznych (majówki, letnie imprezy itp.), podczas których uczestnicy będą zachęcani do zapoznania się z ofertą Lider Artur. Przygotowano także materiały reklamowe w sklepach w całej Polsce (plakaty, standy, wobblery, podstawki pod monety, naklejki itp.). Za całość kampanii odpowiada agencja reklamowa Martis, która została wybrana w drodze przetargu, w którym startowało 10 agencji. Umowa z agencją została podpisana na trzy lata. Planowaniem i zakupem mediów zajmuje się Starcom. Agencja Martis jest także odpowiedzialna za odświeżenie szaty graficznej wszystkich produktów i logo Lider Artur. Zaprojektowała także opakowania dla produktów dopiero wprowadzanych na rynek. Firma Lider Artur posiada w swojej ofercie ponad 130 rodzajów produktów (ciasteczka, rolady, krakersy), a w najbliższym czasie na rynek będzie wprowadzonych kolejnych 25. Wszystkie są sprzedawane pod marką Artur. Ciasteczka są pakowane po 300-400 g, a ich cena wynosi ok. 5-6 zł za opakowanie. Wszystkie receptury są wymyślane i opracowywane (z pomocą technologów) przez właściciela firmy. Ciastka są produkowane w Polsce w trzech należących do firmy zakładach: w Wołominie, Radzyniu Podlaskim i ostatnio odkupionej od firmy Danone Polska fabryce San. Produkty Lider Artur są sprzedawane od 10 lat w całej Polsce z pominięciem centrów handlowych. Są to produkty ze średniej lub niskiej półki cenowej. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.