Condor Digital Media zamierza otworzyć Service Point w Warszawie

Plany międzynarodowej sieci studiów produkcyjnych Condor Digital Media związane z rynkiem polskim mają na celu stworzenie punktu kontaktowego Service Point...

Plany międzynarodowej sieci studiów produkcyjnych Condor Digital Media związane z rynkiem polskim mają na celu stworzenie punktu kontaktowego Service Point w Warszawie (o przedsięwzięciu pisaliśmy 31 marca br. w DS "MMP"). "Jego utworzenie ma na celu umocnienie kontaktów z dotychczasowymi polskimi klientami i oczywiście pozyskanie nowych - agencji reklamowych, studiów i producentów filmów oraz stacji TV" - twierdzi Maciej Bociański, new business manager w Condor Digital Media w Berlinie. W najbliższym czasie Condor planuje otworzenie swoich oddziałów również w Polsce, Czechach, Turcji oraz na Węgrzech. Condor dysponuje najnowszymi wersjami systemów do postprodukcji, efektów specjalnych oraz montażu: Inferno, Flame, Smoke czy Avid. Ponadto w ofercie Condora znajdują się animacje 2D i 3D, DVD Authoring, kopiowanie DVD, CD czy materiałów filmowych, kodowanie (MPEG, Quicktime) i konwersje różnych standardów TV. Od niedawna wprowadzono usługę Tape Earsing - czyszczenia i odnawiania kaset. Dotychczas Condor pracował już m.in. dla J. Walter Thompson, McCann-Erickson, BBDO, Saatchi & Saatchi, Sat 1, ARD, MTV, Columbia Tristar (realizacja trailera m.in. do takich filmów jak "Terminator" czy "Aniołki Charliego"), Procter & Gamble, Coca-Cola Group, Siemens i Shell. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.