Broker FM z Millennium Domem Maklerskim złożył w KPWiG prospekt emisyjny

Spółka Broker FM SA, właściciel Radia RMF FM, wraz z Millennium Domem Maklerskim SA złożyła w Komisji Papierów Wartościowych i...

Spółka Broker FM SA, właściciel Radia RMF FM, wraz z Millennium Domem Maklerskim SA złożyła w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd w Warszawie prospekt emisyjny. Broker FM SA rozważa możliwość pozyskania kapitału w drodze publicznej emisji akcji. Spółka istnieje od 1997 r., a obecnie zajmuje się przede wszystkim sprzedażą czasu reklamowego w Radiu RMF FM oraz sprzedażą usług oferowanych przez pozostałe spółki z grupy: agencję Art FM, Scena FM, Opera FM oraz portal Interia FM. Ubiegły rok Grupa Broker FM zakończyła 21-proc. wzrostem przychodów w stosunku do roku 2002. Wskaźnik EBIDTA Grupy osiągnął w 2003 r. 27,7 mln zł. Oznacza to 50-proc. wzrost w porównaniu z rokiem poprzednim (źródło: Broker FM). (PR)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.