Falk & Ross otworzył polski oddział

Niemiecki producent materiałów reklamowych firma Falk & Ross Group Europe rozpoczyna działalność w Polsce. Spółka specjalizuje się w hurtowym handlu...

Niemiecki producent materiałów reklamowych firma Falk & Ross Group Europe rozpoczyna działalność w Polsce. Spółka specjalizuje się w hurtowym handlu odzieżą reklamową. Oferta dotyczy ubrań sportowych i promocyjnych dostarczanych przez 28 producentów. Produkty nadają się do wykonania nadruków sitodrukowych i flockowych oraz haftu. W ramach struktur firmy zostało utworzone Centrum Obsługi Klienta. Dzięki temu spółka oferuje dostawy w ciągu 24 godzin. Polski oddział Falk & Ross promuje swoje produkty w katalogu, który zawiera ponad 650 pozycji. Polska spółka korzysta z zaplecza magazynowego centrali z Niemiec, która mieści się w Kaiserslautern. Obok Polski Falk & Ross dysponuje oddziałami we Francji, Holandii i Niemczech. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.