Fotograficzno-graficzne 50. wydanie magazynu "Dosdedos"

Niemal całą objętość bieżącego wydania magazynu "Dosdedos" zajmują prezentacje fotografii i grafiki, prac powstałych specjalnie dla tytułu z okazji jego...

Niemal całą objętość bieżącego wydania magazynu "Dosdedos" zajmują prezentacje fotografii i grafiki, prac powstałych specjalnie dla tytułu z okazji jego 50. numeru. Autorstwo należy do grupy złożonej z pięciu grafików oraz sześciu fotografów. Specjalną zawartość "Dosdedos" reklamuje na okładce stwierdzeniem: "Photo/Graphical Issue". Oprócz artystycznych prezentacji w numerze znajdują się relacje ze wszystkich największych imprez snowboardowych w kraju z minionego okresu oraz wywiady muzyczne. Promocja 50. numeru obejmuje wybrane tytuły prasowe. Magazyn "Dosdedos" jest najdłużej ukazującym się w Polsce pismem o tematyce skate'owej, snowboardowej i hiphopowej, skierowanym do grupy 16-25-latków. Pierwszy numer "Dosdedos" ukazał się w listopadzie 1998 r. Jego wydawcą jest spółka Cicha Lipa, także wydawca miesięcznika "Fluid". Nakład "Dosdedos", wg wydawcy, wynosi 20 tys., średnia sprzedaż - 80 proc. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.