Marka Carefree sponsoruje program "Selections - Carefree Dance Academy" na antenie stacji Viva!

Marka Carefree jest sponsorem programu "Selections - The Carefree Dance Academy", który będzie emitowany przez stację muzyczną Viva!. Jest to...

Marka Carefree jest sponsorem programu "Selections - The Carefree Dance Academy", który będzie emitowany przez stację muzyczną Viva!. Jest to program uszyty na miarę marki Carefree należącej do portfolio koncernu Johnson & Johnson. Cykl programów pokaże eliminacje do grupy tanecznej Selections, która następnie odbędzie warsztaty taneczne ze znanym światowej klasy choreografem, który m.in. współpracuje z Kylie Minogue. Carefree Perfect Fit to nowy rodzaj wkładek higienicznych, którego debiut rynkowy nastąpił na początku br. Jest ona dedykowana młodym nowoczesnym kobietom. Debiut wsparto reklamą tradycyjną przygotowaną przez agencję reklamową Lowe GGK i dom mediowy Initiative Warszawa. Kampania prowadzona była w telewizji i prasie. Procter & Gamble w ub.r. prowadził w stacji muzycznej Viva! program "Discreet Zone" stworzony na potrzeby wkładek higienicznych Discreet, także adresowanych do młodych kobiet. (MKS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.