Pierwsze studium marketingu bezpośredniego z certyfikatem FEDMA ruszy w Pułtusku

Wyższa Szkoła Humanistyczna w Pułtusku otworzy podyplomowe studium marketingu bezpośredniego, którego program uzyskał akceptację FEDMA (europejska federacja zrzeszająca organizacje marketingu...

Wyższa Szkoła Humanistyczna w Pułtusku otworzy podyplomowe studium marketingu bezpośredniego, którego program uzyskał akceptację FEDMA (europejska federacja zrzeszająca organizacje marketingu bezpośredniego). Będzie to nie tylko pierwsze w Polsce studium z certyfikatem FEDMA, ale w ogóle pierwsze studia w tej dziedzinie. Program nauczania przewiduje około 180 godzin dydaktycznych, studium będzie trwało rok. Nabór rozpocznie się przed wakacjami. Wykładowcami studium mają być osoby pracujące w agencjach marketing services, w tym wiele osób związanych ze Stowarzyszeniem Marketingu Bezpośredniego. W Europie działa kilkanaście studiów z certyfikatem FEDMA kształcących fachowców z branży marketingu bezpośredniego. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.