Inneov Polska wprowadza nutrikosmetyki Inneov Jędrność

Firma Inneov Polska, wspólny międzynarodowy projekt Nestle i L'Oreal, wprowadzi na rynek nową markę kosmetyków Inneov. Brand będzie tzw. nutrikosmetykiem,...

Firma Inneov Polska, wspólny międzynarodowy projekt Nestle i L'Oreal, wprowadzi na rynek nową markę kosmetyków Inneov. Brand będzie tzw. nutrikosmetykiem, czyli kosmetykiem w kapsułce służącym pielęgnacji skóry od wewnątrz. W kwietniu br. na rynku pojawi się pierwszy z wariantów kosmetyków Inneov Jędrność. Produkty będą dostępne tylko w aptekach. Jak powiedziała Dorota Śpiewla-Czekaj, dyrektor marki Inneov, celem firmy jest stworzenie w aptece segmentu nutrikosmetyków, których pozycja będzie tak samo silna jak dermokosmetyków. Inneov Jędrność kierowany jest do kobiet po 40. roku życia, mieszkających w miastach, o wyższych dochodach. Docelowo Inneov Polska będzie wprowadzało również warianty nutrikosmetyków przeciwdziałających m.in.: utracie gęstości włosów, cellulitowi oraz wysuszaniu skóry. Marka będzie wspierana kampanią. Adaptacją materiałów reklamowych zajmuje się agencja Publicis. Za planowanie i zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Optimedia Poland. Termin rozpoczęcia kampanii nie został podany. Tegoroczny mediaplan obejmuje przede wszystkim promocję w prasie kobiecej, działania public relations oraz działania edukacyjne skierowane do lekarzy dermatologów, farmaceutów i specjalistów ds. żywienia. Wysokość budżetu nie została podana. Polska jest dziesiątym krajem, w którym debiutuje marka Inneov. Sugerowana cena produktu wyniesie 98 zł. (JD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.