Carlsberg - Tetley przyjmie nazwę Carlsberg UK

Brytyjski koncern Carlsberg - Tetley zmieni nazwę na Carlsberg UK. Celem tej zmiany jest ujednolicenie nazewnictwa firm należących do koncernu...

Brytyjski koncern Carlsberg - Tetley zmieni nazwę na Carlsberg UK. Celem tej zmiany jest ujednolicenie nazewnictwa firm należących do koncernu Carlsberg Breweries z Danii. Nowa identyfikacja wizualna ma zintegrować firmę z jej właścicielem. W przekazie reklamowym Carlsberg UK będzie wykorzystywał hasło marki Carlsberg - "Carlsberg, prawdopodobnie najlepsze piwo na świecie". Zmiana nazwy firmy nie będzie miała wpływu na markę piwa Tetley, która utrzymuje drugą pozycję w segmencie piw "ale" i jest światowym liderem w beczkowych piwach "ale". Carlsberg UK przygotowuje się obecnie do działań sponsoringowych wokół tegorocznych mistrzostw Europy w piłce nożnej. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.