Świąteczna akcja Tesco z SMS-ami

Sieć hipermarketów Tesco rozpoczęła przedświąteczną promocję lojalnościową "Jajka pełne nagród", w której użyta jest technika SMS. We wszystkich 38 hipermarketach...

Sieć hipermarketów Tesco rozpoczęła przedświąteczną promocję lojalnościową "Jajka pełne nagród", w której użyta jest technika SMS. We wszystkich 38 hipermarketach sieci konsumenci mogą kupić czekoladowe jajka promocyjne. W ich wnętrzu obok niespodzianki - zabawki znajduje się kod, który po wysłąniu SMS-a może okazać się kluczem do zdobycia nagrody - samochodu. W akcji przewidziano sześć nagród głównych - samochodów Fiat Albea - oraz gwarantowane nagrody pocieszenia o łącznej wartości prawie 500 tys. zł. Są to m.in. znajdujące się w jajkach kupony rabatowe na produkty z hipermarketów i nagrody rzeczowe. Akcja ma wsparcie w postaci materiałów POS, outdooru i reklam w Radiu Zet. Łącznie przygotowano milion czekoladowych jajek promocyjnych. Działania związane z SMS-ami realizuje agencja Media Net Interactive. W ubiegłym roku po raz pierwszy Tesco przeprowadziło podobną promocję. Wyprodukowano wówczas pół miliona czekoladowych jajek. Wszystkie sprzedano, a w części promocji związanej z wysyłką SMS-ów wzięło udział 190 tys. konsumentów. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.