Hotel Dorint Wrocław w sieci Accor w połowie roku zmieni nazwę i logo

Hotel Dorint z Wrocławia przygotowuje się do rebrandingu w połowie tego roku. Decyzja związana jest z przejęciem niemieckiej sieci hoteli...

Hotel Dorint z Wrocławia przygotowuje się do rebrandingu w połowie tego roku. Decyzja związana jest z przejęciem niemieckiej sieci hoteli Dorint przez francuską sieć hoteli Accor. Wrocławski hotel Dorint ma mieć od 1 lipca br. nową nazwę, która jeszcze nie została wybrana. Rozpatrywane są dwie główne wersje: Sofitel Dorint albo Sofitel Wrocław. Zmianie nazwy będzie towarzyszyć zmiana logo. "Planujemy też wydarzenia nagłaśniające zmianę zarówno w Warszawie, jak we Wrocławiu" - powiedziała Małgorzata Smolińska, assistant general manager & public relations coordinator hotelu Dorint Wrocław. Hotele Dorint są w wielu krajach europejskich. W naszej części Europy poza Wrocławiem Dorint ma jedynie Praga. Dorint Wrocław jest hotelem czterogwiazdkowym. Koncentruje się na klientach biznesowych. Accor jest właścicielem m.in. hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. Poza marką Sofitel do tej francuskiej sieci należą m.in. marki Novotel i Ibis. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.