SMG/KRC Millward Brown Co. bada wizerunek korporacyjny KP SA

Instytut badawczy SMG/KRC Millward Brown Co. realizuje badanie wizerunku Kompanii Piwowarskiej SA (KP SA). "Celem badania jest sprawdzenie, czy działania,...

Instytut badawczy SMG/KRC Millward Brown Co. realizuje badanie wizerunku Kompanii Piwowarskiej SA (KP SA). "Celem badania jest sprawdzenie, czy działania, jakie podejmujemy od 1999 r., kiedy wprowadziliśmy logo korporacyjne KP w celu kształtowania wizerunku firmy, przynoszą jakikolwiek skutek i w jakim kierunku powinniśmy pójść, aby ten wizerunek efektywniej kreować" - twierdzi Paweł Kwiatowski, rzecznik prasowy KP SA. Wyniki badań, które powinny być znane w czerwcu br., nie będą według niego miały przełożenia na jakiś konkretny projekt marketingowy. Ankieterzy SMG/KRC Millward Brown Co. prowadzą wywiady z osobami opiniotwórczymi, decyzyjnymi, a także klientami i dostawcami KP SA, pracownikami organizacji i instytucji, które stykają się z browarem. Jednocześnie prowadzone jest badanie wśród społeczności lokalnych i władz miast dotyczące wizerunków poszczególnych browarów należących do KP SA: Lech Browary Wielkopolski, Tyskie Browary Książęce i Browar Dojlidy. W sumie badaniem ma być objętych około 1000 osób i będzie prawdopodobnie prowadzone cyklicznie co rok lub dwa lata. (PR)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.