Sieć restauracji McDonald's wprowadza zdrowszą wersję Happy Meal

Happy Meal Experience jest nową, zdrowszą propozycją dla konsumentów oferowaną przez sieć restauracji fast food McDonald's. Na całym świecie wprowadzane...

Happy Meal Experience jest nową, zdrowszą propozycją dla konsumentów oferowaną przez sieć restauracji fast food McDonald's. Na całym świecie wprowadzane są zmiany w menu dla dzieci. W Wielkiej Brytanii wprowadzono m.in. mleko jako opcję oferowanego napoju. McDonald's planuje ponadto wprowadzenie magazynu dla kobiet i dziecięcych kolorowanek w wybranych restauracjach. Promowane jest także nowe opakowanie Happy Meal Experience, które charakteryzuje się innowacyjną grafiką, zawiera puzzle i gry, przedstawia dziecięce sporty i gry z przyjaciółmi. Według McDonald's ma zachęcać do aktywnego trybu życia. Przedstawiciele firmy oświadczyli, że nowy Happy Meal Experience będzie wprowadzany do restauracji na całym świecie w ciągu 2004 roku. Jest to kolejny krok firmy, którego celem jest ukrócenie spekulacji na temat wywoływania u dzieci problemu otyłości i związanej z tym możliwości pozywania koncernu do sądu. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.