DDB Warszawa szkoli pracowników, gotuje się do wzrostu rynku

Agencja reklamowa DDB Warszawa prowadzi cykl szkoleń swoich pracowników. Jest to konsekwencja przeprowadzenia analiz ewaluacyjnych, których pierwsza fala została zrealizowana...

Agencja reklamowa DDB Warszawa prowadzi cykl szkoleń swoich pracowników. Jest to konsekwencja przeprowadzenia analiz ewaluacyjnych, których pierwsza fala została zrealizowana w ubiegłym roku. "Projekty oceny pracy i edukacja zespołu mają służyć ewolucji budowy firmy. Chcemy być dobrze przygotowani na wzrost wydatków reklamowych na rynku, tak aby wziąć w nim jak największy udział" - twierdzi Paweł Kastory, CEO Corporate Profiles DDB Group. Szkolenia prowadzone są w czterech obszarach: "Jak radzić sobie ze stresem", "Coaching" (mechanizmy wymiany wiedzy), "Zarządzanie projektem" oraz "Lider i Menedżer" (komunikacja i zarządzanie). W ich przeprowadzeniu DDB Warszawa współpracowała z Pracownią Trop i firmą szkoleniową Door. Pracownicy agencji biorą także udział w szkoleniach organizowanych przez sieć w ramach programu DDB University. Są to interaktywne gry symulacyjne dotyczące poszczególnych aspektów marki oraz kwestii strategicznych i komunikacyjnych. Kastory podkreśla, że programy ewaluacyjne nie doprowadziły do żadnych radykalnych zmian i drastycznych redukcji personelu agencji DDB Warszawa. Obecnie w firmie pracuje ponad 100 osób. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.