Stępniewski może objąć 100 proc. udziałów w HYPERmedia

Założyciel i prezes agencji interaktywnej HYPERmedia Sławomir Stępniewski prawdopodobnie obejmie 100 proc. udziałów firmy. Od niedawna agencja ma formę spółki...

Założyciel i prezes agencji interaktywnej HYPERmedia Sławomir Stępniewski prawdopodobnie obejmie 100 proc. udziałów firmy. Od niedawna agencja ma formę spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, dotychczas firma działała jako spółka jawna. Obecnie Sławomir Stępniewski ma 75 proc. udziałów, pozostałe ma wspólnik i współzałożyciel agencji Maciej Warzecha, który jednak z przyczyn osobistych od stycznia nie współpracuje już z firmą. "Planuję odkupienie pozostałych udziałów" - mówi Sławomir Stępniewski. Stwierdził także, że zmiana formy prawnej i porządkowanie struktury własnościowej agencji dają firmie możliwość ewentualnego pozyskania inwestora, nie zdradził jednak, jakie kroki są podejmowane w tym kierunku. Nieoficjalnie mówi się, że firma prowadzi rozmowy o współpracy z jedną z agencji sieciowych. HYPERmedia w ub.r. odnotowała około pół miliona złotych zysku netto i przychody na poziomie ok. 6,1 mln zł. Klientami HYPERmedia są m.in.: PKO BP, Procter & Gamble i Polska Telefonia Cyfrowa. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.