Unilever chce zmienić postrzeganie marki Knorr

Agencja reklamowa Michaelides & Bednash (M&B) z Londynu została wiodącą agencją dla marki Knorr koncernu Unilever Bestfoods, po tym jak...

Agencja reklamowa Michaelides & Bednash (M&B) z Londynu została wiodącą agencją dla marki Knorr koncernu Unilever Bestfoods, po tym jak wygrała budżet wart 15 mln funtów na przygotowanie paneuropejskiej akcji marketingowej mającej oświeżyć komunikację brandu Knorr z konsumentami. Agencja M&B wygrała ten budżet w rywalizacji z J. Walter Thompson i DDB. To drugi budżet Unilevera wygrany przez M&B - w lipcu ub.r. agencja wygrała obsługę marki Family w Europie (budżet ok. 20 mln funtów). Knorr to jedna z największych na świecie marek kulinarnych, roczna sprzedaż produktów tej marki sięga 3,5 mld funtów. Jeszcze w ub.r. Unilever ogłosił, że przeznaczy 15 mln funtów na wsparcie Knorra, aby do 2005 r. znalazł się w pierwszej dziesiątce najsilniejszych marek na świecie. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.