Płatki Nestlé z książeczkami wydawnictwa Media Service Zawada

Partnerem Cereal Partners Poland Toruń-Pacific, producenta płatków Nestlé, przy okazji promocji płatków z doklejonymi do ich opakowań książeczkami jest wydawnictwo...

Partnerem Cereal Partners Poland Toruń-Pacific, producenta płatków Nestlé, przy okazji promocji płatków z doklejonymi do ich opakowań książeczkami jest wydawnictwo Media Service Zawada. Promocją objęte są płatki Nestlé Corn Flakes, Nestlé Cheerios Wielozbożowy i Gold Flakes. Każda z książeczek zawiera jedną popularną bajkę. W sumie można zebrać 18 bajek. Sprzedaż promocyjnych opakowań pod hasłem "Świat bajek" potrwa kilkanaście tygodni. Jak przekazał Jarosław Szczepanowski, rzecznik prasowy Cereal Partners Poland Toruń-Pacifik, celem akcji jest zachęcenie rodziców do czytania dzieciom bajek oraz wywołanie pozytywnych skojarzeń i wspomnień. W maju w paczkach płatków śniadaniowych Nestlé (Nestlé Nesquik, Chocapic, Kangus, Cini Minis, Cheerios) będzie można znaleźć futbolową grę zręcznościową w sześciu wariantach. Na odwrocie paczek znajdą się wiadomości o drużynach, które brały udział w dotychczasowych mistrzostwach świata i Europy w piłce nożnej. Na początku br. w płatkach Nestlé można było znaleźć naklejki z kadrami z filmu "Mój brat niedźwiedź". (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.