Broker FM zaprezentuje software Break Time w maju br.

Broker FM, właściciel i dom sprzedaży Radia RMF FM, zamierza oficjalnie zaprezentować agencjom mediowym oprogramowanie Break Time francuskiej firmy Peak...

Broker FM, właściciel i dom sprzedaży Radia RMF FM, zamierza oficjalnie zaprezentować agencjom mediowym oprogramowanie Break Time francuskiej firmy Peak Time w maju br. Break Time służy do planowania i optymalizacji kampanii reklamowych. Początkowo prezentacja software'u była zaplanowana na marzec br., została jednak przesunięta. "Wdrażanie oprogramowania okazało się nieco bardziej czasochłonne, niż wcześniej przewidywaliśmy. Software będzie zintegrowany z systemem emisyjnym RMF FM, co ma szczególne znaczenie dla jakości planowania kampanii. Jest on również przygotowany do wykonywania analiz post buy, które są dla nas bardzo ważne, ponieważ znaczną część naszych wpływów z reklamy stanowi sprzedaż ratingowa" - powiedział Klaudiusz Frydrych, dyrektor zarządzający produktami Brokera FM. Osobą bezpośrednio odpowiedzialną za wdrażanie Break Time'a jest Marcin Tomczyk, radio manager w Brokerze FM. W drugiej połowie 2004 r. Broker FM zakończy prawdopodobnie również proces wdrażania systemu CRM, który docelowo ma być zintegrowany z Break Time'em. Na razie nie ujawniono, jaka firma dostarcza system CRM. (PR)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.