Spoty Legend Group będą nadawane w Rosji, na Ukrainie i w Bułgarii

Przygotowany przez agencję reklamową Legend Group dla Nestlé Polska spot reklamowy przyprawy Jarzynka będzie emitowany w Rosji oraz na Ukrainie....

Przygotowany przez agencję reklamową Legend Group dla Nestlé Polska spot reklamowy przyprawy Jarzynka będzie emitowany w Rosji oraz na Ukrainie. Równocześnie agencja sprzedała prawa do emisji dwóch filmów reklamowych marki Maggi na rynek bułgarski. W Polsce Legend Group przygotowała telewizyjną kampanię reklamową Rosołu Królewskiego Winiary (kostka rosołowa z segmentu miks). Na kampanię składają się dwa spoty: główny, 30-sekundowy na smak drobiowo-wołowy oraz jego skrót do 15 sekund, a także 10-sekundowy spot anonsujący pojawienie się nowej, pierwszej w Polsce kostki rosołowej z dziczyzny. Reklamy będą emitowane w największych stacjach ogólnopolskich. Za budżet mediowy odpowiada Universal McCann. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.