Salon Grundiga w internetowym ToTu

W internetowym hipermarkecie ponańskiej firmy ToTu za kilka dni zacznie funkcjonować wirtualny "salon firmowy" Grundiga. W ofercie znajdzie się okoló...

W internetowym hipermarkecie ponańskiej firmy ToTu za kilka dni zacznie funkcjonować wirtualny "salon firmowy" Grundiga. W ofercie znajdzie się okoló 80 produktów firmy Grundig - wszystkie jakie są w sprzedaży w Polsce. Towar może być dostarczony do dowolnego miejsca w Polsce, koszt przesyłki artykułów w cenie powyżej 150 zł pokrywa hipermarket. Salon Grundiga jest jedną ze zmian jakie zachodzą w internetowym ToTu. Firma obok wirtualnego hipermarketu spożywczego, którego strefa dostawy obejmuje tylko kilka aglomeracji, a oferta rożni się w zależności od miasta, wprowadza specjalizowane salony z ujednoliconą ofertą ogólnopolską dostępną dla wszytskich mieszkańców kraju. Otwarte będąĘteż wirtualne salony AGD i meblowy. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.