MMT Polska chce przejąć większość zamówień

Edyta Leszczyna z MMT Polska zapowiada przejęcie przez jej firmę większości zamówień na dostawy wielkogabarytowych reklam wykonanych z winylu. MMT...

Edyta Leszczyna z MMT Polska zapowiada przejęcie przez jej firmę większości zamówień na dostawy wielkogabarytowych reklam wykonanych z winylu. MMT Polska jest przedstawicielem amerykańskiego koncernu drukarskiego MetroMedia Technologies Inc., który dysponuje siecią swoich drukarni na całym świecie. Rynek europejski oraz bliskowschodni jest obsługiwany przez drukarnię MMT położoną w holenderskim mieście Venray. MMT Polska realizuje obecnie zamówienia dla koncernów tytoniowych: Japan Tobacco - reklamy na nośnikach typu backlite w formacie 10 m x 4 m oraz Reemtsmy w formacie 8 m x 4 m. Kolejne plakaty firma drukuje dla PZU (21 plakatów w formacie 12 m x 4 m) oraz Philip Morris Polska. Reklamy wykonane przez MMT Polska są eksponowane m.in. na nośnikach Rainbows, Top-Art i Media Rail. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.