AC Nielsen konsoliduje badania medialne

Instytut badawczy AC Nielsen konsoliduje swoje jednostki organizacyjne, zajmujące się do tej pory badaniami i analizami medialnymi, pod egidą nowej...

Instytut badawczy AC Nielsen konsoliduje swoje jednostki organizacyjne, zajmujące się do tej pory badaniami i analizami medialnymi, pod egidą nowej struktury o nazwie ACNielsen Media International. Nową jednostką będzie zarządzał dyrektor dotychczas kierujący ACNielsen North Asia - Steven Yung. Porzednio pracował on przez 20 lat w Coca-Coli Co., do ACnielsen trafił trzy lata temu. W obecnej chwili ACNielsen działa w ponad 40 krajach, nowa struktura dostarczać będzie badania: mierzalności audytorium programów telewizyjnych, mierzalności wydatków, czytelnictwa i inne związane z mediami. ACNielsen nie jest związany z działającym w USA Nielsen Media Research.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.