MRI Poland oferuje bartery korporacyjne

Jakub Bierzyński, dyrektor generalny Optimum Media, założył nową spółkę - MRI Poland. Jego partnerem jest MRI z Londynu - filia...

Jakub Bierzyński, dyrektor generalny Optimum Media, założył nową spółkę - MRI Poland. Jego partnerem jest MRI z Londynu - filia amerykańskiej firmy o tej samej nazwie. Działalność spółki polega na przeprowadzaniu transakcji barterowych pomiędzy producentami, usługodawcami i mediami. MRI jest pośrednikiem przy wymianie nadwyżek produktów i usług na czas i przestrzeń reklamową. W ten sposób producenci i usługodawcy - pozbywając się nadwyżek po cenie hurtowej - mogą zyskać dodatkowe budżety na kampanie reklamowe, a np. media konkretne produkty z przeznaczeniem na nagrody konkursowe, gadżety, etc. Bartery przybierają często charakter wielostronny. Pierwszym klientem nowej firmy jest Chuppa Chups. Polska stanie się w krótkim czasie centrum dowodzenia na inne kraje Europy środkowo-wschodniej. MRI istnieje w USA od ponad 20 lat, jej obroty roczne wynoszą ok. 300 mln USD. (MR)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.