Fiona Jack i Marieke de Mooij wystąpią podczas Kongresu Badaczy

Podczas VII Ogólnopolskiego Kongresu Badaczy Rynku i Opinii po raz pierwszy w Polsce wystąpią Fiona Jack z Green Light International z prezentacją...

Podczas VII Ogólnopolskiego Kongresu Badaczy Rynku i Opinii po raz pierwszy w Polsce wystąpią Fiona Jack z Green Light International z prezentacją "Finding the hidden drivers behind consumer decisions" oraz Marieke de Mooij z Cross-cultural Communications Consultant z wystąpieniem "Understanding culture for effective global marketing". Fiona Jack wcześniej była związana z firmami badawczymi AGB, TRBI i Millward Brown. Mooij jest wykładowcą na uniwersytetach w Holandii, Niemczech i Finlandii. Jest autorką publikacji na temat wpływu kultury na marketing, reklamę i zachowania konsumentów. W programie kongresu znalazło się ponad 40 wystąpień. Weźmie w nim udział ponad 450 osób. Organizatorami imprezy są Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii oraz Organizacja Firm Badania Opinii i Rynku. Kongres odbędzie się w dniach 19-20 października br. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.