Umowa Millennium z Euronetem

BIG Bank i Euronet podpisali porozumienie, na mocy którego sieć 68 bankomatów Millennium przejdzie na własność Euronetu. Klienci Millennium będą...

BIG Bank i Euronet podpisali porozumienie, na mocy którego sieć 68 bankomatów Millennium przejdzie na własność Euronetu. Klienci Millennium będą natomiast mogli korzystać z 413 wolno stojących bankomatów Euronetu, oferujących wszystkie funkcje dostępne dotychczas tylko w maszynach znajdujących się w oddziałach Millennium. Będą mogli zmieniać PIN, realizować płatności za rachunki, otrzymywać zestawienie 10 ostatnich transakcji, sprawdzać stan konta i oczywiście pobrać gotówkę. Euronet zainstaluje też nowe urządzenia w otwieranych oddziałach Millennium, których do końca roku 2001 będzie 250. Dzięki tej umowie Euronet stał się największą siecią bankomatów on-line w Polsce. (JS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.