Nowe mleko -Paczka od krowy-z Węgrowa

Zakład Mleczarski Węgrów należący do Ovita Nutricia wprowadza na rynek nowy brand mleka UHT w kartonie -Paczka od krowy. Firma...

Zakład Mleczarski Węgrów należący do Ovita Nutricia wprowadza na rynek nowy brand mleka UHT w kartonie -Paczka od krowy. Firma zamierza pozycjonować produkt w segmencie, który jest opanowany przez lidera branży -mleko Łaciate. Wsparciem sprzedaży będzie silna kampania telewizyjna oraz ogłoszenia w prasie handlowej. Spoty będą emitowane przez miesiąc od 21 czerwca w TVP1, TVP2, TVN, RTL7 i Naszej Telewizji. Drugi etap kampanii został zaplanowany na przełom września i października, wtedy spoty pojawią się również w Polsacie. Za kreację jest odpowiedzialna agencja Neo, która została utworzona przez osoby pracujące wcześniej w TJ Partners. Zakupu mediów dokonała agencja Optimum Media. (KD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.