Ceny Nissana już w euro

Nissan Europe z centralą w Amsterdamie rozpocznie wkrótce sprzedaż swoich samochodów opatrzonych podwójną ceną, wyrażoną zarówno w walucie narodowej danego...

Nissan Europe z centralą w Amsterdamie rozpocznie wkrótce sprzedaż swoich samochodów opatrzonych podwójną ceną, wyrażoną zarówno w walucie narodowej danego kraju, jak i w nowej jednostce monetarnej obowiązującej od stycznia br. w kilkunastu krajach Starego Kontynentu - euro. Rzecznik prasowy koncernu oświadczył, że waluta narodowa danego państwa będzie nadal jednostką ważniejszą. Dodał też, że powyższy krok nie jest związany z jakimikolwiek ruchami cenowymi bądź specjalnymi promocjami. Jak na razie podwójne ceny pojawią się w przeciągu dwóch miesięcy na nissanach sprzedawanych w Holandii, Włoszech, Niemczech i Francji. Pozostałe kraje (jest ich 7) nie zostały jeszcze uwzględnione w najbliższych poczynaniach koncernu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.