Eleganckie buty od Calvina Kleina

Firma Calvin Klein - znana przede wszystkim z kolekcji odzieżowych - podpisała ogólnoświatowy kontrakt z włoskim producentem ekskluzywnego obuwia -...

Firma Calvin Klein - znana przede wszystkim z kolekcji odzieżowych - podpisała ogólnoświatowy kontrakt z włoskim producentem ekskluzywnego obuwia - Rodolfo Zengarninim. Na mocy tej licencji Zengarnini wytwarzać będzie obuwie do kolejnych kolekcji CK. Pierwsza partia pojawi się w sklepach wraz z tegoroczną jesienną propozycją CK. Projektant już w lutym rozpocznie swą najnowszą kampanię reklamową, która zostanie zainaugurowana w miesięczniku Vanity Fair. Kampania ta obejmuje reklamy prasowe oraz outdoor - będą ją mogli zobaczyć mieszkańcy 26 krajów. Budżet szacowany na 30 milionów USD został powierzony agencji in-house, którą jest nowojorska CRK Advertising.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.