Lektury po godzinach

Podręcznik jest adresowany do decydentów w firmach i studentów marketingu. To ogromna grupa docelowa i z pewnością nie wszyscy w...

Podręcznik jest adresowany do decydentów w firmach i studentów marketingu. To ogromna grupa docelowa i z pewnością nie wszyscy w jednakowym stopniu zainteresowani są hasłami z dziedziny PR, reklamy, akwizycji, promocji sprzedaży i merchandisingu. Jednak początkujący marketingowiec znajdzie tu coś dla siebie. W leksykonie jest 166 haseł ułożonych alfabetycznie. Pozycja z pewnością zainteresuje początkujących marketingowców, którzy znajdą w niej przystępnie podane definicje, tabelki i jasny układ graficzny.

Nowa drukarka

laserowa HP

Hewlett-Packard wprowadza nową drukarkę laserową Laser Jet 2100 przeznaczoną dla małych grup roboczych i użytkowników indywidualnych. Produkt zastąpi model 6P. Drukarka ma kosztować 3600 zł brutto. Kampania, przygotowana przez Saatchi & Saatchi, obejmie prasę, będą też reklamy w Internecie przygotowane przez Internetowy Dom Mediowy.

Infor wydaje

nową gazetę

Wydawnictwo Infor nieustająco poszerza swoją ofertę. Od firmy HT Edytor zakupiło dwutygodnik ,Fiskus", specjalizujący się w poradnictwie podatkowo-gospodarczym, wydawany w nakładzie 200 tys. egz. Infor wprowadził też tygodnik ,Gazeta Ubezpieczeniowa - Aktualności". W pierwszych numerach znajdują się m.in. wzory poprawnie wypełnionych formularzy ZUS. Wydawca ma nadzieję, że nowy tygodnik odniesie sukces porównywalny z pozycją osiągniętą przez inforowską ,Gazetę Prawną".

Chusteczki

z serii Libero

Na rynku pojawiły się chusteczki pielęgnacyjne dla dzieci Libero Baby Care w różnych opakowaniach, np. podróżnych. Wprowadzeniu towarzyszyła kampania informacyjna w telewizji i prasie, głównie w magazynach dla matek. W punktach sprzedaży Libero umieszczono materiały POS. Promocja dla konsumentów polegała na dołączeniu do każdej paczki pieluch Libero próbki chusteczek. Próbki zostały też umieszczone w magazynie ,Mamo, to ja". Dowód zakupu pierwszej paczki Libero Baby Comfort nagradzany był prezentem w postaci polarowego szalika dla dziecka. Dystrybutorem serii jest SCA Hygiene Products Sp. z o.o.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.