Po roku kolejna zmiana w Publicis

Iwona Kluszczyńska i Wojciech Dagiel, dyrektorzy kreatywni agencji reklamowej Publicis, odchodzą. Prawdopodobnie na stanowisku zastąpi ich Bartłomiej Rams. Iwona Kluszczyńska...

Iwona Kluszczyńska i Wojciech Dagiel, dyrektorzy kreatywni agencji reklamowej Publicis, odchodzą. Prawdopodobnie na stanowisku zastąpi ich Bartłomiej Rams.

Iwona Kluszczyńska i Wojciech Dagiel będą pracować w dotychczasowej firmie do końca marca. Z Publicisem związani byli przez ostatni rok. Jak mówią, rozstają się za porozumieniem stron, ale nie podają szczegółów swojego odejścia. Ich dalsze plany zawodowe nie są znane.

W czasie ich pracy Publicis zdobyła kilka nagród na festiwalach w Polsce i za granicą (Golden Drum, KTR i Złote Orły), a dział kreacji został wzbogacony o samodzielną komórkę Design and Interactive.

Wcześniej przez ponad 10 lat związani byli z agencją McCann Erickson.

Na razie nie podano, kto ich zastąpi w Publicis. Z naszych informacji wynika, że następcą Kluszczyńskiej i Dagiela ma być Bartłomiej Rams. Obecnie Rams pracuje na stanowisku dyr. kreacji Ogilvy na Węgrzech, wcześniej piastował stanowisko dyr. kreatywnego w ukraińskim oddziale tej agencji. Przed wyjazdem z Polski był group creative head w Gruppie66 Ogilvy. Był także związany z agencjami reklamowymi Leo Burnett Warszawa jako senior creative i JWT jako senior copywriter.

Marek Gargała, dyrektor zarządzający Publicis, nie komentował doniesień w sprawie powierzenia stanowiska Ramsowi. - Nowy dyrektor kreacji jest już wybrany, ale jego personalia będziemy mogli podać dopiero w momencie, kiedy załatwi on swoje sprawy w poprzedniej firmie - powiedział Gargała.

AMS

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.