TuBiedronka kusi tanimi

Sieć dyskontów Biedronka stała się wirtualnym operatorem komórkowym. Wyróżnikiem oferty tuBiedronki jest najniższa na rynku operatorów wirtualnych stawka za minutę...

Sieć dyskontów Biedronka stała się wirtualnym operatorem komórkowym.

Wyróżnikiem oferty tuBiedronki jest najniższa na rynku operatorów wirtualnych stawka za minutę rozmowy - 33 gr, z wyjątkiem połączeń do sieci Play, które są nieco droższe. Starter tuBiedronki kosztuje 7,99 zł. Detalista wprowadzi też do sprzedaży tanie modele telefonów, np. za prosty model Nokia 1208 trzeba będzie zapłacić 99 zł. Będą to urządzenia bez blokady simlock dostępne z półki w sklepie.

Operator działa w oparciu o infrastrukturę Polskiej Telefonii Cyfrowej. Startery, doładowania i telefony będą dostępne w ponad 1,3 tys. dyskontów Biedronki.

Odpowiedzialna za projekt Anna Sierpińska, dyrektor marketingu i komunikacji Jeronimo Martins Dystrybucja, nie zdradza, ilu klientów sieć chce pozyskać. Liczy, że będzie to wynik dobry, biorąc pod uwagę to, że codziennie sklepy Biedronka odwiedza 2 mln klientów.

Launch tuBiedronki wspiera multimedialna kampania, która obejmuje m.in. telewizję. Przygotowała ją agencja Mundoprint z grupy Publicis. Planowaniem i zakupem mediów zajmuje się dom mediowy Mediaedge:cia.

Biedronka jest drugą po Carrefourze siecią handlową, która będzie wirtualnym operatorem. Sieci MoVa Carrefoura od startu w kwietniu ub.r. udało się według nieoficjalnych danych pozyskać 30 tys. użytkowników.

Na rynku od pewnego czasu mówi się, że także Tesco i Auchan mogą być zainteresowane świadczeniem usług jako wirtualni operatorzy telefonii komórkowej. Żadna z tych firm jednak tego na razie nie potwierdza.

AMS, TW

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.