Nowe produkty

* Firma Legic została wyłącznym dystrybutorem zapachów S.T. DUPONT. Wprowadzeniu na rynek w kwietniu br. będzie towarzyszyć kampania reklamowa znaku...

* Firma Legic została wyłącznym dystrybutorem zapachów S.T. DUPONT. Wprowadzeniu na rynek w kwietniu br. będzie towarzyszyć kampania reklamowa znaku firmowego. Kampanię wizualną opracowała agencja Venise.

* Benckiser wprowadził dwa nowe preparaty antybakteryjne: żel do mycia naczyń Kop i środek do czyszczenia - Marc bez chloru.

* Oriflame wprowadza na rynek kosmetyki zawierające wyciągi z alg morskich: złuszczający żel pod prysznic, żel wyszczuplający do masażu i mydełko ścierające.

* Max Factor wprowadza wiosenną serię kosmetyków kolorowych Modernist Collection. Hasłem wiosny i lata jest: ,im mniej, tym lepiej". Skóra w tym sezonie powinna wyglądać świeżo i naturalnie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.