Firma Ellos zawieszona

Po ponad rocznej działalności w Polsce (od grudnia 1997 roku), szwedzka firma Ellos zawiesiła wysyłkę. W kwietniu klientki korzystające z...

Po ponad rocznej działalności w Polsce (od grudnia 1997 roku), szwedzka firma Ellos zawiesiła wysyłkę. W kwietniu klientki korzystające z oferty odzieżowej Ellos otrzymały cieniutki katalog wraz z listem informującym o zawieszeniu działalności. Firma obiecuje, że powróci do Polski najdalej za półtora roku. Decyzję o zamknięciu wysyłki podjęła centrala w Szwecji. Przypomnijmy, że niedawno firma wystartowała z nowym katalogiem, na okładce którego produkty firmowały Bożena i Karolina Walter. Decyzja o zawieszeniu działalności w kontekście niedawnej akcji promocyjnej każe domyślać się, że wyniki sprzedaży są niezadowalające. W momencie zamykania numeru osoby zarządzające polskim oddziałem nie były obecne.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.