Smukła butelka Nałęczowianki

Nałęczowianka wprowadza nowe butelki oraz etykiety dla wody mineralnej. Butelka z przetłoczeniem na środku będzie, zdaniem producenta, łatwiejsza do trzymania...

Nałęczowianka wprowadza nowe butelki oraz etykiety dla wody mineralnej. Butelka z przetłoczeniem na środku będzie, zdaniem producenta, łatwiejsza do trzymania i nalewania. Etykiety dostosowane do nowych opakowań zaprojektowało Studio DN Design Group. Dodatkową nowością jest zróżnicowanie opakowań dla wody gazowanej i niegazowanej. Nałęczowianka gazowana będzie miała teraz pojemność 1,25 litra. Woda niegazowana zachowa dotychczasową pojemność - 1,5 litra. Nałęczowianka jest liderem na rynku wód butelkowanych, jej udziały sięgają prawie 11 proc. W tym roku, dzięki inwestycjom przekraczającym 30 mln zł, możliwości produkcyjne zakładu w Nałęczowie wzrosną o 50 proc.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.