Letnie nowości L'Oréal

L'Oréal Professional wprowadza na rynek serię produktów OSMOSE i Kérastase Soleil, które zostały przygotowane na letnie miesiące. Kérastase Soleil to...

L'Oréal Professional wprowadza na rynek serię produktów OSMOSE i Kérastase Soleil, które zostały przygotowane na letnie miesiące. Kérastase Soleil to linia pielęgnacyjna do włosów - delikatny szampon, który regeneruje włosy po kąpieli słonecznej, krem odbudowujący i ekran ochronny w sprayu. Nowością jest żel wodoodporny, który chroni włosy podczas opalania - Gelée Waterproof. Seria OSMOSE składa się z szamponu regenerującego, maseczki regenerującej i mgiełki ochronnej do włosów. Produkty można kupić w salonach fryzjerskich. Każda konsumentka, która zakupi trzy produkty Kérastase otrzyma elegancką, czerwoną torbę. Przy zakupie dwóch produktów OSMOSE klientka otrzymuje żółtą torbę na lato.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.