Trzy zespoły kreatywne w Greyu; brak dyrektora

Kreacja w agencji Grey Worldwide Warszawa pod nowymi sterami, trwają poszukiwania dyrektora kreatywnego. Po rozstaniu z agencją Grey Worldwide Warszawa...

Kreacja w agencji Grey Worldwide Warszawa pod nowymi sterami, trwają poszukiwania dyrektora kreatywnego.

Po rozstaniu z agencją Grey Worldwide Warszawa jej dotychczasowego dyrektora kreacji Macieja Nowickiego, który odszedł w drugiej połowie października, trwają poszukiwania jego następcy. Tymczasem zarządzanie działem powierzono czterem osobom na równoległych stanowiskach creative group heads.

Kreacja podzielona została na trzy zespoły, którymi zarządzają: Katarzyna Sośnierz, senior copywriter, Grzegorz Waliczek, art director, Maria Szajer, creative supervisor, i Katarzyna Batogowska, creative director (odpowiedzialna za health and beauty care w regionie Europy Centralnej i Wschodniej).

- Cały czas trwają poszukiwania lidera kreacji, który przejmie funkcję nadzoru nad tymi trzema grupami - powiedział Krzysztof Jankowski, deputy managing director Greya. Wyjaśnił, że raczej nie przewiduje drogi wewnętrznego awansu i promowania któregoś z obecnych liderów grup na stanowiska dyrektora całego działu.

? Poprosiliśmy pracowników działu o przygotowanie listy propozycji na szefa kreacji - powiedział Jankowski. - Chcemy, żeby zarządzanie trafiło do osoby, z którą cały zespół będzie chciał pracować. Przyznał też, że prowadzone są już wstępne rozmowy z kandydatami, ale ich nazwisk nie ujawnił.

Z działu kreacji Greya odeszli natomiast w ubiegłym tygodniu Bart Biały, art director, i Magdalena Ryng-Trojanowska, copywriter. Od początku listopada dołączyli oni do agencji Grandes Kochonos.

Dział kreacji liczy obecnie 16 osób i według Krzysztofa Jankowskiego zostanie w najbliższym czasie rozbudowany.

AMS

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.