GSM: nowa ofensywa Ery

Era GSM wprowadza nową taryfę dla masowego klienta, pakiety usług dla klientów biznesowych i serwisy informacyjne Operatorzy konkurują już nie...

Era GSM wprowadza nową taryfę dla masowego klienta, pakiety usług dla klientów biznesowych i serwisy informacyjne

Operatorzy konkurują już nie tylko promocyjnymi cenami aparatów, ale coraz częściej oferują nowe usługi i zwracają uwagę na ich cenę. Nowa taryfa Halo Ery GSM przeznaczona jest dla klienta masowego - osób, które mało dzwonią, a chcą być w kontakcie. Miesięczny abonament Halo jest tańszy niż w dotychczasowych taryfach i kosztuje 19,90 zł, za rozmowy trzeba zapłacić od 0,74 do 2,39 zł, nowością jest także zmiana w taryfie godzin szczytu, które są teraz krótsze.

Nowa taryfa Halo jest odpowiedzią na taryfę Bonus Plus GSM, wprowadzoną w ub.r. Chociaż Halo jest kierowane do podobnej grupy docelowej co usługa Tak Tak, to Robert Niczewski, rzecznik Ery, wskazuje, że Halo umożliwia korzystanie z wielu dodatkowych usług, np. roamingu, czego nie ma w Tak Tak.

Era zlikwidowała też opłaty za dostęp do poczty głosowej w taryfach błękitnej i granatowej, a w taryfie białej obniżyła cenę za dostęp do poczty do 0,24 zł za minutę. Opłata taka obowiązuje także w taryfie Halo. To posunięcie to z kolei odpowiedź na wprowadzenie bezpłatnej poczty przez Plus i Ideę.

Nowością są także serwisy informacyjne, np. pogoda, kursy walut (podobne ma Plus GSM) oraz pakietów VIP i VIP plus, czyli wraz z serwisami informacyjnymi. Pakiety te są adresowane do klientów biznesowych.

Wkrótce rozpocznie się kampania reklamowa nowych usług Ery, przygotowana przez DMB&B. TW

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.