Telefon Samsung w Plus GSM

Po raz pierwszy do sieci sprzedaży Plus GSM trafił telefon marki Samsung. W promocji model SGH-600 jest dostępny wraz z...

Po raz pierwszy do sieci sprzedaży Plus GSM trafił telefon marki Samsung. W promocji model SGH-600 jest dostępny wraz z aktywacją w cenie 749 zł netto, poza promocją 1398 zł netto bez aktywacji. Wprowadzenie jest wsparte kampanią, głównie prasową, realizowaną przez Plus GSM i współfinansowaną przez Samsunga. Są też prezentujące tylko telefon, własne reklamy prasowe firmy Samsung, które przygotowała agencja Rexan. Model Samsung SGH-600 jest pierwszym telefonem tej marki w Polsce, ale w wielu krajach europejskich oferowane były już dwa modele. Teraz Samsung koncentruje się na segmencie rynku High End i już wkrótce na rynek powinny trafić modele z wyższej półki. Nie wiadomo, czy telefony Samsunga będą dostępne tylko w dystrybucji Plus GSM.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.