Święto branży biurowej

Aż 262 wystawców zgromadziły Targi Meeting-Premiera '99. Jest to największe wydarzenie w branży biurowej w kraju. Spotkali się producenci, importerzy,...

Aż 262 wystawców zgromadziły Targi Meeting-Premiera '99. Jest to największe wydarzenie w branży biurowej w kraju. Spotkali się producenci, importerzy, dystrybutorzy oraz hurtownicy artykułów biurowych i papierniczych. Targi Meeting Premiera odbywają się tuż po prestiżowej imprezie Paperworld we Frankfurcie. Dzięki temu światowe nowinki szybko są prezentowane u nas. Polskim Targom towarzyszyły konkursy na Nowość Roku 1999, Produkt Roku 1998, Najlepszego Dostawcę-Firmę Roku 1998 oraz Najładniejsze Stoisko Targów 1999. W pierwszej kategorii było wielu zwycięzców. W drugiej pierwszeństwo przypadło korektorowi CLP-300 firmy UNI Mitsubishi Pencil, w trzeciej i w czwartej zwycięzcą okazał się Bazarnik SA.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.