Dermatologia z kosmetyką

"Dermatologia estetyczna" jest nowym, fachowym pismem, tematycznie sytuującym się pomiędzy dermatologią i kosmetyką. Jego wydawcą jest Dom Wydawniczy BB&P, dotychczas...

"Dermatologia estetyczna" jest nowym, fachowym pismem, tematycznie sytuującym się pomiędzy dermatologią i kosmetyką. Jego wydawcą jest Dom Wydawniczy BB&P, dotychczas znany przede wszystkim jako wydawca wysokonakładowego miesięcznika "Teraz zdrowie". ,Dermatologia estetyczna" jest pierwszym tytułem w dorobku BB&P należącym do kategorii magazynów branżowych. Jego odbiorcami są głównie lekarze dermatolodzy oraz lekarze innych specjalizacji, a także profesjonalne salony kosmetyczne. Nakład pisma wynosi 3 tys., jest to dwumiesięcznik i rozchodzi się wyłącznie w prenumeracie. Jego celem jest m.in. informowanie o wszelkich światowych nowościach z tej branży.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.