Chimera przyznaje nagrody

Jury czwartej edycji konkursu uhonorowało nagrodami 37 prac. Grand Prix nie przyznano. W ramach Międzynarodowego Konkursu Projektowania Prasowego "Chimera" przyznano...

Jury czwartej edycji konkursu uhonorowało nagrodami 37 prac. Grand Prix nie przyznano.

W ramach Międzynarodowego Konkursu Projektowania Prasowego "Chimera" przyznano 37 nagród w trzech grupach: magazyny, dzienniki i portfolio. Nie przyznano Grand Prix, ale jury uhonorowało cztery prace Złotymi Chimerami. W tym roku po raz pierwszy bowiem wprowadzono podział nagród na Złote, Srebrne i Brązowe.

Łącznie przyznano: 5 Chimer w kategorii portfolio, w tym jedną Złotą dla Igora Morskiego; 11 Chimer w kategorii dzienniki, w tym jedną Złotą dla "Pulsu Biznesu'; 22 Chimery w kategorii magazyny, w tym 2 Złote dla "Machiny" i dla "Vivy!".

Przewodniczącym 7-osobowego jury był Jacek Utko, dyrektor artystyczny Bonnier Business Press. Ponadto zasiadali w nim znani projektanci prasy z zagranicy.

Pełny raport o konkursie zostanie dołączony do następnego numeru "MMP".

MR

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.