Jacek Stalewski odchodzi z Lowe GGK

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia o planowanym odejściu dyr. generalnego Lowe GGK. Stalewski dołącza do Grandes Kochonos. Informację tę ostatecznie potwierdził...

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia o planowanym odejściu dyr. generalnego Lowe GGK. Stalewski dołącza do Grandes Kochonos.

Informację tę ostatecznie potwierdził Tim Hennessy, regionalny dyrektor sieci Lowe w Europie Środkowo-Wschodniej i Rosji. Umowa Jacka Stalewskiego z Lowe GGK upływa z końcem października, nie wiadomo na razie, kto go zastąpi na stanowisku. - Mamy już kilku kandydatów, trwają z nimi rozmowy - powiedział Hennessy. Wybór następcy Stalewskiego ma nastąpić w drugiej połowie października, do momentu zamknięcia tego wydania "MMP" decyzja nie była jeszcze podjęta.

Stalewski dalszą swoją karierę zawodową wiąże z agencją Grandes Kochonos założoną przez Pawła Nowakowskiego i Michała Sorówkę, byłych dyr. kreacji Lowe GGK (do agencji dołączył też Jacek Wlazło, wcześniej dyr. strategii Lowe GGK). Od początku listopada Stalewski zostanie w agencji partnerem.

Grandes Kochonos być może wkrótce stanie się polską agencją w sieci Jung von Matt, negocjacje w tej sprawie trwają już od wielu miesięcy. Wszystko ma się wyjaśnić w ciągu najbliższych tygodni. Oficjalnego ogłoszenia partnerstwa Grandes Kochonos z Jung von Matt można się spodziewać w listopadzie. W Grandes Kochonos pracują obecnie 4 osoby, ale według Stalewskiego do końca roku jej zatrudnienie ma wzrosnąć do 10. Grandes Kochonos wygrała przetarg Grupy Wydawniczej "Infor" na obsługę "Gazety Prawnej", startuje obecnie w kilku innych konkursach.

AMS

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.