Zmiany po awansie Lubowskiej

Małgorzata Węgierek i Izabela Albrychiewicz objęły stanowiska wiceprezesów zarządu domu mediowego Mediaedge:cia. Awanse Małgorzaty Węgierek i Izabeli Albrychiewicz, dotąd na...

Małgorzata Węgierek i Izabela Albrychiewicz objęły stanowiska wiceprezesów zarządu domu mediowego Mediaedge:cia.

Awanse Małgorzaty Węgierek i Izabeli Albrychiewicz, dotąd na stanowiskach managing partnerów, związane są z powierzeniem Annie Lubowskiej, managing directorowi Mediaedge:cia, funkcji CEO sieci w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

Nowe funkcje objęli także Arkadiusz Kawecki jako commercial director i Tomasz Fochtman, który został business development & strategic directorem. Obaj są członkami board of directors, w którego skład wchodzą także: Lubowska, Węgierek, Albrychiewicz, Anna Gawell, dyrektor finansowy, i Hubert Jędrys, media director.

W ostatnim czasie Mediaedge:cia niemal podwoiło zatrudnienie do ok. 80 osób. Wkrótce spółka uruchomi nową komórkę MEC Sponsorship, ale na razie nie podaje szczegółów na jej temat.

Wśród nowych klientów pozyskanych przez Mediaedge:cia od początku 2005 r. są m.in.: Nestlé, Ikea, Red Bull, Canon, Bonduelle i Netia.

JD

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.