Platforma cyfrowa N

Tylko jedna reklama. W tak oznaczonych blokach reklamowych w kanałach TVN trwa kampania platformy cyfrowej N (ITI Neovision). Kampania promuje...

Tylko jedna reklama. W tak oznaczonych blokach reklamowych w kanałach TVN trwa kampania platformy cyfrowej N (ITI Neovision).

Kampania promuje wprowadzenie na rynek telewizji nowej generacji N, która rozpoczęła nadawanie 12 października br. Na platformie dostępne są m.in. takie kanały, jak: Nsport, TVN Lingua, Baby TV, TVN Med, Discovery HD, Comedy Central. W połowie listopada dołączą kolejne: Wojna i Pokój oraz Discovery Historia.

- Pośród kanałów, które oferujemy naszym klientom, jest wiele znanych na rynku polskim i wiele zupełnie nowych. Wybrane z tych kanałów wykorzystamy w drugim etapie kampanii, jednak nie promujemy żadnego z nich osobno - mówi Elżbieta Oryl, kierownik działu planowania i zakupu mediów w ITI Neovision.

Prowadzona przez ITI Neovision kampania obejmuje: TV ogólnopolskie i tematyczne, internet, prasę, ambient, stacje radiowe i outdoor - sieć nośników w zamówionych lokalizacjach. Kreację kampanii przygotowały agencje: DDB Warszawa, BNA, Dr Sensitive, Max Weber i Artegence. Media zaplanowały i zakupiły Starcom i Starcom Next. Komunikacja marketingowa potrwa na pewno do końca roku.

Dekodery do odbioru telewizji nowej generacji N można kupić w ponad 1500 punktów sprzedaży bezpośredniej. Tam też sprzedawane są jej pakiety. Oferta programowa zawiera 7 pakietów tematycznych. Style, Moda, Muzyka; Dzieci i Cinemax dostępne są w cenie 10 zł. Ten ostatni można otrzymać w prezencie, jeśli zamówi się pakiet Hity Filmowe. Pakiety Kultura, Nauka, Świat oraz Sport i Motoryzacja, a także Hity Filmowe dostępne są za 16 zł. Informacja i Rozrywka jest dostępna w prezencie w momencie wyboru dwóch z sześciu oferowanych pakietów. Do końca miesiąca wszystkie pakiety są nieodpłatne. Odbiór telewizji nowej generacji N umożliwiają dwa urządzenia: Nbox HDTV i Nbox HDTV recorder. Dystrybucją telewizji N zajmują się m.in. sieci specjalistyczne ze sprzętem RTV i AGD, dystrybutorzy IT i GSM.

BG

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.