AGB i SMG: fuzja wypaliła

Na przełom marca i kwietnia spodziewane są pierwsze wyniki połączenia danych telemetrycznych dostarczanych przez AGB Polska z danymi z prowadzonego...

Na przełom marca i kwietnia spodziewane są pierwsze wyniki połączenia danych telemetrycznych dostarczanych przez AGB Polska z danymi z prowadzonego przez SMG/KRC badania Target Index Group (czytelnictwo prasy, słuchalność radia, konsumpcja produktów i usług, psychografia). Łączeniem obu baz danych zajmuje się instytut British Marketing Research Bureau (BMRB). "Powstanie w ten sposób kompleksowa baza danych o konsumentach, pochodząca z jednego źródła" - zachwalają przedstawiciele obu firm. AGB już od początku stycznia dystrybuuje licencjonowany przez BMRB program do optymalizacji kampanii pt. Super Midas, który obok TeleMonitora i TeleSpotu będzie podstawowym narzędziem pracy na bazie połączonych danych.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.