Infor wyczuwa potrzeby rynku

"Prawo i Życie", tytuł, który w ostatnim okresie przechodził liczne przekształcenia, od połowy kwietnia zmieni się po raz kolejny. Tym...

"Prawo i Życie", tytuł, który w ostatnim okresie przechodził liczne przekształcenia, od połowy kwietnia zmieni się po raz kolejny. Tym razem wydawca Infor zaplanował istotne przeobrażenia. "Prawo i Życie" z tygodnika stanie się miesięcznikiem w formacie zbliżonym do "Polityki". Nie będzie magazynem kolorowym, ale pismem specjalistycznym w stonowanej czarno-biało-brązowej kolorystyce. Będzie to tytuł o prawnikach i dla prawników, ale postara się, by mogli znaleźć w nim coś dla siebie czytelnicy po prostu zainteresowani prawem. Naczelnym pisma została Katarzyna Sokolewicz związana wcześniej m.in. z "Gazetą Prawną" Inforu. Jej poprzednik, Zbigniew Biskupski, pozostaje naczelnym "Twojego Biznesu" (także Infor) i dołącza do swoich obowiązków szefowanie w nowo powstającym tytule Inforu - "Gazecie Medycznej". Pierwszy numer tego poradnikowo-informacyjnego dwutygodnika o pełnym tytule: "Gazeta Medyczna - Lekarz, Kasa Chorych, Pacjent" ukaże się 8 kwietnia w nakładzie 80 tys. egz.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.