Agora SA bliska giełdy

Od 30 do 36 zł określone zostały widełki cenowe sprzedaży akcji Agory SA w ofercie publicznej - postanowił zarząd tej...

Od 30 do 36 zł określone zostały widełki cenowe sprzedaży akcji Agory SA w ofercie publicznej - postanowił zarząd tej spółki (cena nominalna każdego waloru wynosi 1 zł). W momencie zamykania numeru ostateczna cena emisyjna nie była znana - Agora ma ją ogłosić 23 lutego. 8 lutego rozpoczął się proces budowania księgi popytu (book building) na papiery Agory dla dużych inwestorów. Publiczna sprzedaż akcji ruszy 25 lutego. Równocześnie z prezentacją oferty giełdowej spółka ogłosiła, że nie poda prognoz finansowych na br. "W tym samym czasie wchodzimy na dwie giełdy: warszawską i londyńską - wyjaśnia Wanda Rapaczynski, prezes Agory - a brytyjskie przepisy zabraniają podawania prognoz w prospektach giełdowych".

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.