List do redakcji

Otrzymaliśmy list, podpisany przez prezesa zarządu Rady Reklamy Marka Janickiego oraz wiceprezesa Teresę Pugh, będący komentarzem do artykułu byłego dyrektora...

Otrzymaliśmy list, podpisany przez prezesa zarządu Rady Reklamy Marka Janickiego oraz wiceprezesa Teresę Pugh, będący komentarzem do artykułu byłego dyrektora Biura Rady Reklamy Jarosława Piątkowskiego zamieszczonego w 7. numerze "MMP".

"List pana Jarosława Piątkowskiego jest najlepszym dowodem na to, iż decyzja Zarządu Rady Reklamy, by zakończyć współpracę z p. Piątkowskim, była słuszna. Rozumiemy jego rozgoryczenie, ponieważ rozstanie nie dokonało się na zasadzie porozumienia stron. Wypada żałować, że aktywność pana Jarosława Piątkowskiego znalazła wyraz wyłącznie w postaci listu do "MMP". Być może ten fakt był przyczyną =trudnego do uzasadnienia zastoju?".

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.